اولین نشست علمی فعالان حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرستان نیشابور برگزار گردید.
اولین نشست علمی فعالان حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرستان نیشابور برگزار گردید.

 ‌ اولین نشست علمی فعالان حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرستان نیشابور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان و به نقل از

مهندس قندهاری سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نیشابور در این خصوص بیان نمود:

 

حمل و نقل و ترافیک و تاثیر آن بر زندگی روزمره شهروندان پدیده ای است که عدم رسیدگی و تدقیق تصمیم گیری ها می تواند نتایجی غیرقابل جبران ایجاد نماید.

در همین راستا و در جهت گرامیداشت هفته حمل و نقل و رانندگان، بررسی و تحلیل دقیق موضوع حمل و نقل با استفاده از خرد جمعی و استفاده از نظر صاحب نظران برای ایجاد یک برنامه مدون و آینده نگر یک ضرورت انکار ناپذیر است.

سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری نیشابور نیز با توجه به رسالتی که در این زمینه بر عهده دارد برنامه ریزی برای اجرای این مبحث را مورد نظر قرار داد و با برگزاری این نشست و گردآوردن متخصصان بومی حوزه حمل و نقل شهر نیشابور موضوعات و چالش های مرتبط به بحث گذاشته شد. در این نشست مقالات علمی ارایه و نکاتی کلیدی مورد بررسی قرار گرفت تا از نتایج آن در بهبود و اصلاح ترافیک شهری و گام برداشتن به سوی حمل و نقل ایمن، پایدار و توسعه محور و  استفاده شود.

قندهاری یادآور شد: در بخش بعدی برنامه با توجه به جامعیت نگاه سازمان و تولی گری عمومی بر حمل و نقل بار و مسافر در شهر و حومه نسبت به تقدیر از نمونه های فعال در حوزه ترافیک از ادارات مختلف سطح شهر اقدام شد.

در پایان نشست مقرر شد تا برنامه ریزی دقیق جهت اجرای سالانه برنامه به صورت توسعه یافته تحت عنوان کنفرانس تخصصی حمل و نقل و ترافیک شهرستان مدیریت گردد.

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سامانه حمل و نقل بار و مسافر نیشابور می باشد.

طراحی و توسعه توسط مدیریت فاوا شهرداری نیشابور