طرح عابریار در نیشابور برگزار شد
طرح عابریار در نیشابور برگزار شد

طرح عابریار در نیشابور برگزار شد.
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل ونقل بارومسافر و مدیر ایمنی و ترافیک شهرداری نیشابور با اعلام این خبر افزود؛امروز حفظ ایمنی قشر آسیب پذیر جامعه یعنی کودکان و سالمندان که در شبکه معابر به صورت عابرپیاده تردد می نمایند ضرورتی انکارناپذیر است.
در همین راستا فرهنگ سازي و آموزش امری مورد تاکید است که اجرای طرح عابریار نیز اقدامی پیش گیرانه در راستای ترویج و ارتقاء فرهنگ ترافیک است.
مهم تر اینکه حضور مدیران ارشد شهری در اجرای برنامه های فرهنگی خود بر اهمیت موضوع تاکید می نماید:
حضور جناب آقای مهندس میرفانی شهردار محترم نیشابور ، جناب آقای مهندس کمیلی پور ریاست محترم شورای اسلامی شهر و جناب آقای مهندس صادقی ریاست محترم کمیسیون عمران و ترافیک شورای محترم اسلامي شهر و همراهی مدیران شهرداری در کنار پلیس راهنمایی و رانندگی نیشابور نوید بخش روزهای خوب برای فرهنگ ترافیکی شهروندان نیشابوری است.
مهندس قندهاری افزود؛در این طرح که با همکاری تعدادی از دانش آموزان عزیز صورت پذیرفت، از شهروندانی که با رعایت و احترام به قوانین و مقررات عابرین پیاده به ایمنی و کاهش معضلات ترافیکی کمک نمودند با اهدای گل و بسته های فرهنگی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
قندهاری خاطر نشان کرد آنچه شواهد میدانی نشان می دهد امروز در برخی از پارامترهای فرهنگ ترافیک و رعایت حقوق شهروندی که بیشتر مورد توجه قرار گرفته است شاهد رعایت حداکثری و بسیار خوب هستیم و این امر استمرار فرهنگ سازي را به صورت اجرای ماهیانه مراسمات مشابه را طلب می کند که انشالله برنامه ريزي لازم در اين راستا صورت خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است مسابقه رنگ آمیزی تصویری با موضوع ترافیک در بین دانش آموزان حاضر در مراسم توزیع گردید که شرکت کنندگان می توانند از طریق لینک زیر مشخصات و اثر خود را برای سازمان ارسال نمایند تا هدایایی به بهترین آثار تعلق گیرد.
لینک شرکت در مسابقه و ارسال اثر :
https://forms.gle/YaH7mtVXxCSejh5U6

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سامانه حمل و نقل بار و مسافر نیشابور می باشد.

طراحی و توسعه توسط مدیریت فاوا شهرداری نیشابور