ورود اتوبوسهای جدید به ناوگان اتوبوسرانی نیشابور
ورود اتوبوسهای جدید به ناوگان اتوبوسرانی نیشابور

به برکت حضور #دو_شهید_گمنام در نیشابور امروز صبح تعدادی از اتوبوس های تازه خریداری شده وارد شهر شد و  با دستور مهندس میرفانی شهردار نیشابور این اتوبوس ها با توجه به نیاز شهر، بدون برگزاری مراسم رسمی، وارد چرخه حمل و نقل شد.
اکثر این اتوبوس ها با دستور مهندس میرفانی در خطوط مناطق کم برخوردار شهر سرویس دهی خواهند کرد.
همچنین به دستور شهردار نیشابور سرویس دهی این اتوبوس های تازه خریداری شده به مناسبت هفته حمل و نقل (۲۷ تا ۳۰ آذر) رایگان می باشد.
شهردار نیشابور از اجرای نخستین مرحله طرح تحول ناوگان حمل و نقل خبر داد و گفت: با توجه به نیاز شهروندان به اتوبوس های جدید، اولین مجموعه اتوبوس جدید درون شهری وارد شهر شد تا طلسم ۱۲ ساله شکسته شده و ترابری شهر جان تازه ای بگیرد.
میرفانی اظهار کرد: تعدادی از این اتوبوس ها  #همزمان_با_هفته_حمل_و_نقل و با توجه به فرسوده بودن ناوگان و نیاز خطوط بخصوص در مناطق کم برخوردار، بدون برگزاری مراسم رسمی وارد این عرصه شد .
وی با بیان این که در یک سال گذشته افزون بر چهارصد میلیارد ریال به منظور بهسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی هزینه شده عنوان کرد: نوسازی دستگاه ها و تزریق اتوبوس های جدید می تواند مشکلات حمل و نقل درون شهری را تا حد زیادی مرتفع سازد.
شهردار نیشابور با اشاره به اجرای طرح تحول ناوگان حمل و نقل عمومی پس از چند دوره مدیریت شهری در نیشابور عنوان کرد: با توجه به عمر بیش از یک دهه‌ای این ناوگان، دمیدن روحی تازه به کالبد فرسوده آن یک ضرورت بود که این امر پس از سال‌ها محقق شد.
وی در پایان از پیگیری های مهندس ارکانی نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان و مصوبات فوری و به موقع اعضای شورای اسلامی شهر و هیئت تطبیق مصوبات، اتحادیه اتوبوسرانی های کشور و همچنین مساعدت و همراهی های بی شائبه دکتر غفوری مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره مجتمع فولاد خراسان نسبت به شهرداری و شهروندان نیشابور قدردانی کرد.
گفتنی است طرح تحول ناوگان حمل و نقل عمومی نیشابور یکی از برنامه‌های ویژه مدیریت شهری طی این دوره محسوب می‌شود که پس از ماه‌ها پی‌گیری مستمر و تلاش مجدانه شهردار نیشابور با اعتبار ۲۹۰ میلیارد ریال( ۲۵ درصد سهم شهرداری) و با همکاری و همراهی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌‍‌ها در حال اجراست.

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سامانه حمل و نقل بار و مسافر نیشابور می باشد.

طراحی و توسعه توسط مدیریت فاوا شهرداری نیشابور