اجرای فاز سوم بازسازی اتوبوس های درون شهری نیشابور
اجرای فاز سوم بازسازی اتوبوس های درون شهری نیشابور

اجرای فاز سوم بازسازی اتوبوس های درون شهری نیشابور
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری نیشابور از اجرای فاز سوم بازسازی  اتوبوس های درون‌شهری خبر داد.
مهندس قندهاری اظهار کرد: تقویت زیرساخت های حمل و نقل عمومی شامل بازسازی و نوسازی اتوبوس‌های درون‌شهری موجب افزایش کیفیت خدمت‌رسانی و رضایتمندی شهروندان می‌شود.
وی بازسازی اتوبوس‌های فرسوده را با توجه به قیمت بیش از ۵ میلیارد تومان هر دستگاه اتوبوس جدید، از برنامه‌های مهم سازمان با رویکرد کاهش هزینه و افزایش بهره وری عنوان کرد و افزود: طرح بازسازی و اورهال اتوبوس های درون شهری به صورت کامل شامل تعمیر موتور، تعمیر گیربکس، تعمیر شاسی، صافکاری بدنه، رنگ‌آمیزی بدنه، تعمیرات و تزئینات داخل اتوبوس و صندلی‌ها انجام می شود.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری نیشابور خاطرنشان کرد: در یکسال گذشته در سه فاز بازسازی اتوبوس‌های درون‌شهری فرسوده در دستور کار قرار گرفت تا سرویس‌دهی با کیفیت مطلوب به شهروندان انجام شود و در فاز سوم ۳۲ دستگاه اتوبوس بازسازی می شوند.
قندهاری با بیان اینکه بخشی از ناوگان اتوبوسرانی به دلیل مستهلک شدن از رده خارج شده است و عمر بیش از ۱۵ سال دارد، تصریح کرد: درحال‌حاضر قسمتی از ناوگان اتوبوسرانی  متعلق به بخش خصوصی است، سعی شده است از این بخش حمایت‌های لازم در قالب ارائه خدمات و ایجاد تسهیلات انجام شود تا بتوانیم با توجه به نیازهای همشهریان خدماتی شایسته ارائه دهیم.
وی از وجود ۱۶۵ دستگاه ناوگان حمل‌ونقل عمومی در شهر خبر داد و گفت: این اتوبوس‌ها دارای طول عمر ۱۰ تا ۲۰سال است که برخی از آنها از رده خارج شده است.
قندهاری همچنین عنوان کرد: در راستای نوسازی ناوگان و بعد از تلاش و پیگیری بیش از یکسال ، ۱۷ دستگاه اتوبوس جدید با اعتبار ۲۹۰ میلیارد ریال خریداری شده که به مرور به ناوگان حمل و نقل درون شهری افزوده می شود.

پیوستها :

دیدگاه

0 دیدگاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سامانه حمل و نقل بار و مسافر نیشابور می باشد.

طراحی و توسعه توسط مدیریت فاوا شهرداری نیشابور